266

Nefel İnşaat'ın Tercihi de WOLVOX...

Ana Sayfa » Haberler » Nefel İnşaat'ın Tercihi de WOLVOX...

Nefel İnşaat'ın Tercihi de WOLVOX...
 
 
 
"Günümüzde firmaların zaman ile yarışması gerekmektedir AKINSOFT Wolvox programı ile bilgi işleyişi ve bilgiye hızlı bir şekilde ulaşılması zamansal anlamda bize çok katkı sağlamıştır. İş yükümüzün %90'nı AKINSOFT ile kolay hale gelmiştir."

Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Nefel İnşaat'taki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Engin Acar olarak aile şirketimde çalışmaktayım nefel inşaat olarak 2000 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyiz

Nefel İnşaat hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
2005 yılında Knauf alçı alçıpan ve profillerin Diyabakır Bölge Bayiliğini aldık Knauf gibi dünya markası bir firma ile bölgede hizmet vermekteyiz 2006 yılında halk sağlığı alanında ilaçlama serktöründe bölgede kurumsal anlamda güçlü bir firma haline geldik. Firmamız inşaat projelerinde uygulama ve mal temini sağlamakta olup ilaçlama alanında belediye ve kurumlarımızda hizmet ve ilaç satışı yapmaktadır.

AKINSOFT Wolvox’la nasıl tanıştınız?
AKINSOFT Wolvox ile 2008 yılında tanıştık 7.yılımızda AKINSOFT Wolvox modüllerini memnuniyetle kullanmaktayız ve ihtiyaç gördükçe kullanıcı sayımızı ve yeni modülleri almaktayız AKINSOFT Wolvox muhasebe programı firmamızı daha ileriye taşıyarak daha güçlü olmamıza katkı sağladı.

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Gelişen teknoloji çağında sistemle entegreli bir şekilde çalıştığından dolayı firmamızın çağa ayak uydurmasında AKINSOFT'un çok büyük katkıları vardır

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Günümüzde firmaların zaman ile yarışması gerekmektedir AKINSOFT Wolvox programı ile bilgi işleyişi ve bilgiye hızlı bir şekilde ulaşılması zamansal anlamda bize çok katkı sağlamıştır. İş yükümüzün %90'nı AKINSOFT ile kolay hale gelmiştir

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Büyümek isteyen bütün firmalara AKINSOFT Wolvox almalarını tavsiye ederim. İş verimlilik ve üretkenliği kolay raporlama konusunda teknik destek ve hizmet anlayışı ile müşterlerini her anlamda memnun etmektedirler.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
AKINSOFT bu sektörde profesyönel bir ekiple ve ar-ge'ler konusunda müşterilerine gösterdikleri hassasiyetleri göz önünde bulundurarak müşterilerinin yanında olmuştur ve bölgesel anlamda Güneydoğu'ya daha fazla ilgi göstermeleri bir işletmeci olarak beni her zaman mutlu etmiştir

 

 

Tasarım & Dizayn : Vertex Yazilim Copyright 2012 ® - Her Hakkı Saklıdır. Nefel İnşaat